sex shop
sex shop
sex shop

ÜNİAK Topluluğu tarafından yürüyüşü ve piknik etkinliği düzenlendi

Bartın Üniversitesi ÜNİAK Topluluğu tarafından üniversite öğrencilerine yönelik Ulus ilçesinde doğa yürüyüşü ve piknik etkinliği düzenlendi.

ÜNİAK Topluluğu tarafından yürüyüşü ve piknik etkinliği düzenlendi
ÜNİAK Topluluğu tarafından yürüyüşü ve piknik etkinliği düzenlendi Mustafa Kurt
Haberin videosu için tıklayın!

Bartın Üniversitesi ÜNİAK Topluluğu tarafından üniversite öğrencilerine yönelik Ulus ilçesinde doğa yürüyüşü ve piknik etkinliği düzenlendi. Drahna Vadisi ve Ulukaya Şelalesi mevkiinde yapılan yürüyüş sonrası öğrenciler, Ulukaya'daki pikniktedoyasıya eğlendi. Pikniğe Bartın Valisi Sinan Güner, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ulus Kaymakamı Mehmet Sadık Kılıç, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Demir, AK Parti İl Başkan Yardımcıları ve 750'yi aşkın öğrenci katıldı.

Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var

Etkinlikte konuşan Bartın Üniversitesi ÜNİAK topluluğu Başkanı Amine Selanay Tekin, "Hepimizin de bildiği gibi 20 aydan bu yana bütün dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs pandemisi nedeniyle bizler de 1 yıl okullarımızdan ayrı kaldık. Alınan önlemler ve aşılama faaliyetleri sayesinde yeni dönemde yüz yüze eğitim görme şansına yeniden kavuştuk. Bizlerde bu kapsamda aynı çatı altında eğitim gördüğümüz siz öğrenci arkadaşlarımızla bu şekilde bir etkinlikte bir araya gelmek istedik. Ülkemizin özellikle son dönemlerde ciddi bir birlik ve beraberliğe ihtiyacı bulunmaktadır. Bu birlik ve beraberliği de gençlerden sağlayarak örnek olmak istedik" dedi.

Kutlu yolculuğu bizler tamamlayacağız

Tekin, "Ülkemizin geleceği olan biz gençlerin donanımlı, bilgi ve birikimli olmalarının yanı sıra vatanını ve bayrağını seven gençler olarak yetişmesi hepimizin ortak arzusudur. Türkiye Cumhuriyetimizin muasır medeniyetler seviyesine doğru hızlı bir şekilde yaptığı yolculuğu tamamlayacak olanlar bizleriz. Bunun da yolu önce birlik ve beraberlikten geçmektedir. Düzenlediğimiz etkinliğimizin de birlik ve beraberliğe vesile olmasını tüm kalbimizle temenni ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle bizi bu etkinliğimizde yalnız bırakmayan Valimiz Sayın Sinan Güner'e, AK Parti Bartın Milletvekilimiz Sayın Yılmaz Tunç'a, AK Parti İl Başkanımız Sayın Turhan Kalaycı'ya, AK Parti Gençlik Kolları Başkanımız Mücahit Demir'e ve gençlerin her zaman yanlarında olan, onlara destekleriniz esirgemeyen AK Parti Tanıtım ve Medya'dan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Murat Yıldırım'a ve etkinliğimize katılan öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür eder, saygılarımı sunarım." diye konuştu.

Emrinize amadeyiz

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı da yaptığı konuşmasında, "Biz Bartın'da 2 yıldır sizleri çok özledik. Pandemi bizi öğrencisiz bıraktı. İnşallah bunu da yavaş yavaş atlatıyoruz. Ben orta öğretimimi Bartın'da, üniversite eğitimimi de Mısır'da yaptım. Şunu unutmamanızı istiyorum. En değerli günleriniz bu günlerdir. Burada edindiğini arkadaşlıklar daha değerli oluyor. En güzel anılarınız burada yaşanacak. İlerleyen dönemlerde keşke üniversitede olsam diyorsunuz. Bu yüzden bu günlerin değerini bilmenizi istiyorum. Allah ayağınıza taş değdirmesin. Bizlerde sizleri her zaman bekleriz. İster sorununuzda, ister bir çay içmek istediğiniz parti kapımız her zaman açıktır. Emrinize amadeyiz." şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tır ile otomobil çarpıştı: 1 yaralı
Tır ile otomobil çarpıştı: 1 yaralı
Silahlı saldırı, iki yaralı.
Silahlı saldırı, iki yaralı.