1 Mayıs; emeğin başkentinde coşkuyla kutlanacak

Zonguldak’ta 1 Mayıs kutlama komitesi tarafından Madenci Anıtında basın açıklaması düzenlendi. Komite adına açıklamayı Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Hakan Yeşil, “1 Mayıs’ı emeğin Başkenti Zonguldak’a yakışır bir şekilde kutlayacağız” dedi..

1 Mayıs; emeğin başkentinde coşkuyla kutlanacak
1 Mayıs; emeğin başkentinde coşkuyla kutlanacak Mustafa Kurt
Zonguldak’ta 1 Mayıs kutlama komitesi tarafından Madenci Anıtında basın açıklaması düzenlendi. Komite adına açıklamayı Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Hakan Yeşil, “1 Mayıs’ı emeğin Başkenti Zonguldak’a yakışır bir şekilde kutlayacağız” dedi.
Zonguldak’ta 1 Mayıs kutlama komitesi 1 Mayıs Uluslararasi Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü olan işçi-emekçi bayramını Zonguldak’ta Madenci Anıtı’nda coşkuyla kutlayacaklarını söyledi. Komite adına açıklama yapan GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil, "1 Mayıs Uluslararasi Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü olan işçi-emekçi bayramını Zonguldak’ta Madenci Anıtı’nda coşkuyla kutlayacağız. Haklı taleplerimizi yüksek sesle ifade edecegiz.1 Mayıs günü saat 11.00’de istasyon Caddesi’nde toplanacağız. Bayraklarımız, flamalarımız ve sloganlarımızla Madenci Anıtı’na yürüyeceğiz. 1 Mayıs’ı emeğin Başkenti Zonguldak’a yakışır bir şekilde kutlamak için tüm işçi-memur sendikalarımızın üyelerini, meslek odalarımızı, emeklilerimizi, öğrencilerimizi, gençlerimizi, siyasi partilerimizi, emekçilerimizi ve tüm halkımızı Madenci Anıtı’na bekliyoruz. Haksızlığa, yoksulluğa, hayat pahalılığına, güvencesiz çalışmaya, geçici işçiliğe karşı sesimizi hep birlikte yükseltelim. Haklı taleplerimizi hep birlikte ifade edelim. Taleplerimizi yüksek sesle hep birlikte duyuralım. 1 Mayıs Pazar günü Madenci Anıtı’nda buluşalım" diye konuştu.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üç katlı evi için anlaştığı müteahhite 180 bin TL’sini kaptırdı
Üç katlı evi için anlaştığı müteahhite 180 bin TL’sini kaptırdı
Dikkatsiz sürücü köpeği ezdi, yoluna devam etti
Dikkatsiz sürücü köpeği ezdi, yoluna devam etti