Tunç İftar programına katıldı

Millet vekili yılmaz tunç Bartın Ulus İlçe Abdipaşa Belediyesi, geleneksel iftar programlarına katıldı.

Tunç İftar programına katıldı
Tunç İftar programına katıldı Mustafa Kurt

Vidyoyu İzle    Linki     https://youtu.be/2FlOzXf6nhk

Bartın Valisi Sinan Güner başta olmak üzere çok sayıda protokol üyesinin katıldığı iftar yemeğine vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

Abdipaşa Beldesi'nde düzenlenen ve Belediye Başkanı Yaşar Dönmez'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar yemeğine , AK Parti Bartın Milletveki Adalet komusyon Başkanı Yılmaz Tunç, Cumhuriyet Başsavcı Faruk Kaynak Vali yardımcısı Miraç Akbulut Ulus Kaymakamı Mehmet Sadık Kılıç , İl Jandarma Komutanı jandarma Albay Ersin Aslan, İl, , AK Parti Bartın İl Başkanı Turan Kalaycı, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Metin Çetin, SGK İl Müdürü Şaban Çengel, Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Tunç, “Ramazan ayı birlik ve beraberlik ayı”

İhtiyacı olan her türlü icratı, eseri sağlamaya çalışacağız. Yeter ki ülkemiz birlik ve beraberlik içerisinde kalkınmaya devam etsin. Bütün dünyayı kasıp kavuran pandeminin etkisiyle ortaya çıkan bir küresel enfilasyon var. İnşallah ülkemiz insanını bu küresel enfilasyonun etkilerine daha fazla maruz kalmadan bu süreci atlatacağız. Ülkemizin üzerinde planlar kuranlar, terörü destekleyenler işte dün gördünüz. Bir millet vekili çıkıyor, soykırım yaptığını iddia ediyor. Onlara destek verenler elbetteki var, bir yerden cesaret alıyorlar. Ama bizim atalarımız, bizim tarihimizde soykırım yoktur. Onları iddia edenlerin kendi tarihine bakmaları gerekiyor, bizim tarihimiz tertemizdir. Arşivler açık, bütün dünyanın görüşüne sunmuşuz bilim adamlarının ama arşive bakan yok çünkü arşivden korkuyorlar. Arşive, tarihe baktıkları zaman Türkiyenin, Osmanlının, Selçuklunun tarihinde zerre kadar bir kara leke yok ama onlar aynaya baktıklarında kara lekeleri görürler dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal Güvenlikte Güncel Tartışmalar Sempozyumu yapıldı
Sosyal Güvenlikte Güncel Tartışmalar Sempozyumu yapıldı
Bartın Üniversitesi, VI. Tralli Travma Rallisinde üçüncü oldu
Bartın Üniversitesi, VI. Tralli Travma Rallisinde üçüncü oldu