Bartın’da sağlık çalışanlarına rekor düzeyde banka promosyonu

Bartın İl Sağlık Müdürlüğü toplantı solanında gerçekleştirilen banka promosyon ihalesinde sağlık çalışanı tek seferde peşin olarak 18.310-TL. promosyon alacak.

Bartın’da sağlık çalışanlarına rekor düzeyde banka promosyonu
Bartın’da sağlık çalışanlarına rekor düzeyde banka promosyonu Mustafa Kurt

İl Sağlık Müdürlüğü Kardelen toplantı salonunda gerçekleşen ihaleye İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı birimlerin yetkililerinden oluşan komisyon üyeleri ile birlikte Sağlık-Sen Bartın Şube Başkanı Naci Durmuş, Öz Sağlık İş Bartın Şube Başkanı Halil Altınçubuk katıldı. Promosyon ihalesine bankalardan yoğun katılım sağlandı. Yapılan açık artırma pazarlığının ardından sağlık çalışanlarına 5 yıl süre için ve tek seferde ödenmek üzere 18.310-TL. promosyon ödemesi yapılması konusunda Yapı Kredi Bankası Bartın Şubesi ile anlaşmaya varıldı.

"Tek seferde ve peşin olarak 18 bin 3 yüz 10 kuruş promosyon ödenecek"
İhale sonrası açıklama yapan Bartın Sağlık-Sen Şube Başkanı Naci Durmuş, ve Öz Sağlık İş Bartın Şube Başkanı Halil Altınçubuk yaptıkları açıklamada; “Rekor promosyon sözleşmesi imzalandı, 18 bin 310 TL. promosyon tüm sağlık çalışanlarımıza hayırlı olsun. Yaklaşık 2 aydır üzerinde çalıştığımız ve Tüm  Sağlık çalışanlarımızın rekor düzeyde alacağı banka promosyonu Yapı Kredi Bankası tarafından sağlık çalışanlarımıza; 5 yıllık, tek seferde ve peşin olarak 18 bin 310 TL promosyon ödeneyek. Tüm sağlık çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal Güvenlikte Güncel Tartışmalar Sempozyumu yapıldı
Sosyal Güvenlikte Güncel Tartışmalar Sempozyumu yapıldı
Bartın Üniversitesi, VI. Tralli Travma Rallisinde üçüncü oldu
Bartın Üniversitesi, VI. Tralli Travma Rallisinde üçüncü oldu