Jandarma köy yollarında denetim yaptı

Düzce’de Jandarma Trafik Şube Müdürlüğüne bağlı Merkez ve Akçakoca Jandarma Trafik timleri köy yollarında emniyet kemeri ve koruyucu tertibat özel trafik denetimi yaptı. Kurallara uymayan sürücülere ise4 15 bin TL cezai işlem uyguladı..

Jandarma köy yollarında denetim yaptı
Jandarma köy yollarında denetim yaptı Mustafa Kurt

Düzce’de Jandarma Trafik Şube Müdürlüğüne bağlı Merkez ve Akçakoca Jandarma Trafik timleri köy yollarında emniyet kemeri ve koruyucu tertibat özel trafik denetimi yaptı. Kurallara uymayan sürücülere ise4 15 bin TL cezai işlem uyguladı.
Düzce İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri köy yollarında kurallara uymadan trafikte seyreden sürücülere karşı denetimlerini artırdı. Bu kapsamda Merkez ve Akçakoca İlçe Jandarma trafik timleri merkeze bağlı Aydınpınar, Yenivakıf, Elmacık Köyleri yollarında, D-655 Düzce -Akçakoca Karayolu güzergahında denetim yaptı.
Yapılan denetimlerde 369 araç kontrol eden ekipler 26 araç sürücüye 15 bin 40 TL cezai işlem uygulandı. Ayrıca denetimlerde 9 araç trafikten men edilirken iki sürücünün de ehliyetine de el koyuldu.
Denetimlerde bazı sürücülerin emniyet kemeri takmak yerine susturucu taktığı görüldü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yük gemisinin Rus uyruklu mürettebatı denize düşerek kayboldu
Yük gemisinin Rus uyruklu mürettebatı denize düşerek kayboldu
Greyderin altında kalan vatandaş hayatını kaybetti
Greyderin altında kalan vatandaş hayatını kaybetti