Emniyet Müdürü Korkmaz Gazetecileri Ağırladı

Bartın İl Emniyet Müdürü Şakir Engin Korkmaz, Emniyet Müdürlüğü binasında Bartın’da görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.

Emniyet Müdürü Korkmaz Gazetecileri Ağırladı
Emniyet Müdürü Korkmaz Gazetecileri Ağırladı Mustafa Kurt

 

İl Emniyet Müdürü Korkmaz gazetecileri ağırladığı kahvaltı programında Bartın’da yürütülen çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verirken kent genelinde yürütülen uygulamalar hakkında gazetecilerin görüşlerini de aldı.

Emniyet Müdürü Korkmaz Bartın'da yaşayan yabancı uyruklu vatandaşların adres kayıt işlemleri konusunda detaylı çalışma yaptıklarını ifade ederek Emniyet Müdürlüğünce yapılan bu çalışmayla ildeki göçmen sayısı, belirtilen bilgilerin doğru olup olmadığı, verilen ikametgahlarda yaşanıp yaşanmadığının tespitinin gerçekleştiğini söyledi.
 
Engel tanımayan motosikletli polis timlerinin, suç ve suçluyla mücadelede büyük rol oynadığını da ifade eden Müdür Korkmaz, “gece kartalları” olarak adlandırılan bekçilerin de asayiş olaylarının önlenmesinde büyük rolü olduğunu söyledi.
 
Güvenli eğitim için okul çevrelerinde gerekli tüm tedbirleri aldıklarını ve denetimler gerçekleştirdiklerinin altını çizen Korkmaz, terör eylemlerine müdahale, olağanüstü durumlar ve baskınlar için özel taktik ve silahlar kullanarak terörle mücadele ve emniyeti sağlamada görevli olan “Özel Harekat” biriminin de oluşturulacağını açıkladı.
 
Kentte sahte içki konusunda da son derece sıkı tedbirler aldıklarını söyleyen Korkmaz Bartın halkının huzuru için emniyet teşkilatı olarak 7/24 görev başında olduklarını ifade ederken Bartın’da halkı bilgilendiren basın mensuplarına teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bartın’da kar kalınlığı 30 santimetreye ulaştı
Bartın’da kar kalınlığı 30 santimetreye ulaştı
Ağaç Tünel eşsiz kar manzaraları sundu
Ağaç Tünel eşsiz kar manzaraları sundu