Demirler İbc Plastik Paletli Tank

Demirler İbc Plastik Paletli Tank

Demirler İbc Plastik Paletli Tank
Demirler İbc Plastik Paletli Tank Mustafa Kurt

Demirler ibc firmasında variller, tek bir seçenekle değil kullanılan alana göre farklı alternatif seçeneklerle bulunmaktadır. Burada ürün taşımacılığı, ürün saklanılması gibi farklı alanlarda ürüne uygun variller tercih edilir. 

İbc Plastik Paletli Tank Nedir?

Plastik varil malzemenin dayanıklılığını artıran, varillerdir. Plastik paslanmaya karşı hassas olmadığı için uzun süreli olarak ürünler korunabilir. Ürünlerde kirlenme olmadan, depolama alanında mükemmel bir ortam oluşturur. Bu yüzden özellikle uzun süreli süreçlerde korunması gereken bir yapı malzemesi için plastik varil önceliğiniz olabilir. 

  • Plastik variller genel olarak gıda işleme, kimya, içecek ya da tüketim malları gibi alanlarda kullanılır. Bunun en önemli sebebi ise uzun süreli kullanımda, herhangi bir problem oluşturmaması gelir. 
  • Gıda endüstrisinde içecek ve tüketim malları gibi ürünler, uzun süre herhangi bir sorun olmadan saklanılması gerekiyorsa ürünlerin saklanılması için plastik paletler kullanılabilir. 

Plastik Palet İbc Tank Özellikleri Nelerdir?

Plastik paletler ibc, 1000 litre değerinde taşıma kapasitesine sahiptir. Gıda, toz ve sıvı kimyasallar da kullanılır. Taşınma sürecinde sabun ve yatıştırıcı gibi reaksiyonu açık maddelerde tercih edilir. İbc plastik palet tank, tek bir model ile değil birbirinden farklı seçeneklerle sunulmaktadır. 

    • Plastik siyah palet 
  • Plastik beyaz palet ibc 
  • Plastik beyaz palet bulunur. 

Tehlikeli madde ve sıvı taşımacılığında kullanılabilir. 

  • Kimyasal maddelerin taşımacılığında kullanılabilir. Gıda sektöründeki ürünlerin taşımacılığında da ideal bir seçenektir.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yük gemisinin Rus uyruklu mürettebatı denize düşerek kayboldu
Yük gemisinin Rus uyruklu mürettebatı denize düşerek kayboldu
Greyderin altında kalan vatandaş hayatını kaybetti
Greyderin altında kalan vatandaş hayatını kaybetti