sex shop
sex shop
sex shop

Uluslararası dev tatbikat sona erdi. Başarı belgesi verildi.

Bartın İl sağlık müdürlüğü UMKE ekibinde katıldığı. Tekirdağ’da organize edilen uluslararası AB MODEX Tatbikatı sona erdi.

Uluslararası dev tatbikat sona erdi. Başarı belgesi verildi.
Uluslararası dev tatbikat sona erdi. Başarı belgesi verildi. Mustafa Kurt
Haberin videosu için tıklayın!

Tekirdağ'da organize edilen uluslararası AB MODEX Tatbikat'a Bartın UMKE'ninde yer aldığı   Tatbikattan geriye nefes kesen görüntüler kaldı.

Avrupa Birliği (AB) Sivil Koruma Mekanizması tarafından afet ve deprem sonrası arama kurtarma ve tıbbi müdahaleye ilişkin faaliyetlerde deneyim kazanmak amacıyla organize edilen AB MODEX Tatbikatı'na Fransa, Avusturya, İspanya, İtalya, Bulgaristan, Yunanistan'dan 378, Türkiye'den ise bin 337 kişi olmak üzere toplam bin 715 personel katıldı. AB-Modex Saha Tatbikatı önceden oluşturulan senaryo gereği 7,4 büyüklüğündeki depreme müdahale için Tekirdağ'a gelen ekiplerin arama kurtarma çalışmaları ile başladı. Tatbikata katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye AB Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut, AFAD Başkanı Vali Yunus Sezer, Fransa Sivil Güvenlik ve Kriz Yönetimi Genel Müdürü Vali Alain Thırıon da nefese kesen görüntüleri izledi. Tatbikat, yüksek katlardan kurtarma, denizden yangına müdahale, vinçten kurtarma, ulaşım kazası, suda kayıp araması, medikal kurtarma, helikopter ile medikal tahliyelerin yapılmasıyla başarıyla tamamlandı. Tatbikatta yeni arama ve kurtarma cihazları denenirken, aynı zamanda kurtarma ekipleri büyük afetlerde birlikte çalışma ve işbirliği konusunda deneyim kazandı. Dev tatbikattan geriye ise nefes kesen görüntüler kaldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 katlı binada yangın paniği
3 katlı binada yangın paniği
Basına saldırı
Basına saldırı