sex shop
sex shop
sex shop

Öğrenciler narkotik köpeğinin gösterisini heyecanla izledi

Karabük’te jandarma personeli tarafından “Huzurlu Sokaklar ve Çocuk Uygulaması” kapsamında öğrencilere okul ve çevresinde nasıl hareket etmeleri konusunda bilgilendirme yapıldı. Öğrenciler, narkotik köpeğinin, gösterisini büyük bir heyecanla takip etti..

Öğrenciler narkotik köpeğinin gösterisini heyecanla izledi
Öğrenciler narkotik köpeğinin gösterisini heyecanla izledi Mustafa Kurt

Karabük’te jandarma personeli tarafından “Huzurlu Sokaklar ve Çocuk Uygulaması” kapsamında öğrencilere okul ve çevresinde nasıl hareket etmeleri konusunda bilgilendirme yapıldı. Öğrenciler, narkotik köpeğinin, gösterisini büyük bir heyecanla takip etti.
İl Jandarma Komutanlığı Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Kısım Amirliği ekipleri Cumayanı ilkokul ve ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Ekipler “Huzurlu Sokaklar ve Çocuk Uygulaması” kapsamında öğrencileri okul ve çevresinde nasıl hareket etmeleri konusunda bilgilendirirken eğlenmeleri için boyama kitabı ve jandarma dergisi dağıtımı yaptı.
Bilgilendirme etkinliğinin ardından okul bahçesinde jandarma narkotik köpeği gösterimi gerçekleştirildi. Öğrenciler, narkotik köpeğinin, eğiticisinin komutu ile oluşturulan halkadan atlamasını büyük heyecanla takip ettiği görüldü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tır ile otomobil çarpıştı: 1 yaralı
Tır ile otomobil çarpıştı: 1 yaralı
Silahlı saldırı, iki yaralı.
Silahlı saldırı, iki yaralı.