sex shop
sex shop
sex shop

Kuruyemiş dükkanında tırnakçılık yöntemi ile 800 TL çaldılar

Arnavutköy’de bulunan bir kuruyemiş dükkanına gelen 3 kişi, tırnakçılık yöntemiyle kasiyerin kafasını karıştırarak 2 dakika içerisinde 800 TL çaldı. Zanlıların hırsızlık yöntemi saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

Kuruyemiş dükkanında tırnakçılık yöntemi ile 800 TL çaldılar
Kuruyemiş dükkanında tırnakçılık yöntemi ile 800 TL çaldılar Mustafa Kurt

Olay, geçtiğimiz günlerde Arnavutköy İmrahor Mahallesi'nde bulunan bir kuruyemiş dükkanında meydana geldi. Öğle saatlerinde dükkana gelen 3 kişi çeşitli kuruyemişlerden alarak kasaya gitti.

Kasiyerin aklını karıştırmaya çalışan ve sürekli sorular soran hırsızlar verdikleri paraları geri aldı, üstüne üstlük bir de para üstü alarak tırnakçılık yöntemi ile 2 dakikada 800 TL çaldı. Hırsızların o yöntemi güvenlik kamerası tarafından anbean kayıt altına alındı.

İşletme sahibi Yusuf Kaya yaşanan olayla ilgili, “Bizim kasiyerimiz buradaydı. Normalde 2 personeller. Bir tanesi çekirdek alma bahanesi ile bir personelimizi oyalarken, diğerleri hesap vermek için kasiyerin yanına gitmiş. Değişik sorular sorarak kasiyerin kafasını karıştırmışlar ve verdikleri paraları geri alarak üstüne de para üstü almışlar toplam da 800 TL kadar bir zararımız var. Kasiyer arkadaşlarıma dikkatli olmalarını ve kendinden emin davranmalarını tavsiye ediyorum" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 katlı binada yangın paniği
3 katlı binada yangın paniği
Basına saldırı
Basına saldırı