sex shop
sex shop
sex shop

Güvercini kedilerden kurtarmak isterken derede mahsur kaldı

Kastamonu’da bir vatandaş, hasta güvercini kedilerden kurtarmak için indiği derede mahsur kaldı. Dereden çıkamayan kişi, vatandaşların yardımıyla kurtarıldı..

Güvercini kedilerden kurtarmak isterken derede mahsur kaldı
Güvercini kedilerden kurtarmak isterken derede mahsur kaldı Mustafa Kurt

Kastamonu’da bir vatandaş, hasta güvercini kedilerden kurtarmak için indiği derede mahsur kaldı. Dereden çıkamayan kişi, vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.
Olay, Kastamonu Plevne Caddesi üzerinde bulunan Karaçomak Deresinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Kambur Köprü mevkiinde yürüyen Fatih Sarı isimli vatandaş, dere içerisinde kedilerin bir güvercini yakalamaya çalıştığını fark etti. Güvercini kurtarmak isteyen Fatih Sarı, dereye girdi. Güvercini kedilerden kurtardıktan sonra indiği dereden çıkamayan Sarı, vatandaşlardan yardım istedi. Çevredeki vatandaşlar, Sarı’yı mahsur kaldığı dereden kurtardı.

"Mahsur kalmamla ilgili sorun yok"
Güvercini kurtardığı için mutlu olduğunu söyleyen Fatih Sarı, “Aşağıda güvercin rahatsızlanmış ve başında iki tane kedi vardı. Güvercini kedilerden kurtarmak için indim. Güvercini kurtardım kedileri gönderdim. Güvercin uçtu gitti. Mahsur kalmamla ilgili sorun yok. ’Bir can bir hayat kurtarır’ derler. Biz de güvercinin hayatını kurtardık” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 katlı binada yangın paniği
3 katlı binada yangın paniği
Basına saldırı
Basına saldırı