sex shop
sex shop
sex shop

Bartın'da Yeni Adalet Sarayı binası hizmet vermeye başladı.

Bartın’ın Gölbucağı mevkiinde 12 bin metrekare arsa üzerinde yapımı tamamlanan yeni Adalet Sarayı binası hizmet vermeye başladı.

Bartın'da Yeni Adalet Sarayı binası hizmet vermeye başladı.
Bartın'da Yeni Adalet Sarayı binası hizmet vermeye başladı. Mustafa Kurt

 

Bartın Cumhuriyet Başsavcısı Faruk Kaynak yaklaşık 22 bin metrekare kapalı kullanım alanına sahip binayı Bartın’da görev yapan basın mensuplarına tanıttı.
Cumhuriyet Başsavcısı Faruk Kaynak Yeni Adalet Sarayı binasının faaliyete geçmesinden dolayı mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Bartın'ımıza yakışan yeni Adalet Sarayının faaliyete geçmesinin mutluluğunu yaşıyoruz. Adalet Sarayını Bartın iline kazandıran Adalet Bakanlığı'mıza, Bartın Valisi Sayın Sinan Güner’e, Adalet Sarayımızın yapım aşamasında emeği geçen bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan Bartın Milletvekilimiz T.B.M.M. Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Yılmaz Tunç’a, Adliyemizin çevre düzenlemesini, yollarını, araç park yerlerini yapan ve tüm taleplerimizi karşılayan Sayın Belediye Başkanımız Cemal Akın’a, Adalet Sarayının Bartın'a kazandırılmasında büyük emekleri olan İstanbul Cumhuriyet Başsavcımız Şaban Yılmaz’a, Aksaray Cumhuriyet Başsavcımız Adem Aydemir’e ve emekleri bulunan diğer Cumhuriyet Başsavcılarımıza, Belediyemiz Fen İşleri Müdürü Çetin Önder’e, Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürü Meltem Cemaloğlu’na ve emeği geçen diğer Belediye personeline, tüm bu süreçte gece gündüz demeden çalışan fedakar Adliye personelimize teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.” Dedi.
Yeni Adalet Sarayı 22 Bin Metrekare
Başsavcı Faruk Kaynak gazetecilere Yeni Adalet Sarayı binası hakkında bilgiler verdi. Binanın yaklaşık 22 bin metrekare kapalı alana sahip olduğunu söyleyen Başsavcı Kaynak, “Adliyemiz yaklaşık 22 bin metrekare kapalı alana sahip olup; Adliyemiz bünyesinde Hakim-Savcı otoparkı, personel otoparkı, resmi araç otoparkı, vatandaş otoparkı, 7 Hukuk Mahkemesi duruşma salonu ve 6 Ceza Mahkemesi duruşma salonu olmak üzere toplam 13 duruşma salonu bulunmaktadır. İcra işlemlerinin etkili ve verimli sunulabilmesi ve İcra Dairelerinin kapasitesinin güçlendirilmesi amacı ile İcra Dairelerinin Etkinliğinin Arttırılması Projesi kapsamında Bartın İcra Müdürlüğü, Pilot İcra Müdürlüğü olarak yeni Adalet Sarayında faaliyete geçirilmiştir. İnşallah Bartın halkımız daha ferah bir ortamda Adalet hizmetini alacaktır.” Şeklinde konuştu.
“Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır”
Başsavcı Kaynak adli anlamda mağduriyet yaşanmaması için çaba gösterdiklerini de sözlerine ekleyerek, “Yaklaşık olarak 16 aydır görev yaptığım Bartın'da iş bu binanın yapım aşamasında çorbada bir nebze olsun tuzumuzun bulunması şahsımı ayrıca mutlu etmiştir. Yüce Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün belirttiği gibi "Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır." felsefesinden yola çıkarak tüm Bartın halkının adli sorunlarına ilişkin hiçbir mağduriyet yaşamaması için çaba gösterdiğimizi belirtmek ve tüm Bartınlı vatandaşlarımıza kapımızın sonuna kadar açık olduğunu siz değerli basın mensupları aracılığı ile bildirmek isterim. Rabbim öbür dünyada hesabını veremeyeceğimiz işleri bizlere yapmayı nasip etmesin inşallah diyorum. Bartın Adalet Sarayında yeni binamızdaki ihtişamına yakışan Adaletli kararlar çıkacağından en ufak şüphemiz bulunmamaktadır. Bartın'ımıza hayırlı uğurlu olsun, Rabbim utandırmasın diyerek hepinize teşekkür ediyorum.” İfadelerinde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 katlı binada yangın paniği
3 katlı binada yangın paniği
Basına saldırı
Basına saldırı