Polis ekipleri sürücülere şeker ikram etti

Kastamonu’da sokağa çıkma kısıtlaması sebebiyle uygulama yapan polis ekipleri, Ramazan Bayramı’nda kısıtlamadan muaf olan sürücülere ve yolculara şeker ve tatlı ikramında bulundu..

Polis ekipleri sürücülere şeker ikram etti
Polis ekipleri sürücülere şeker ikram etti Mustafa Kurt

Kastamonu’da sokağa çıkma kısıtlaması sebebiyle uygulama yapan polis ekipleri, Ramazan Bayramı’nda kısıtlamadan muaf olan sürücülere ve yolculara şeker ve tatlı ikramında bulundu.
Kastamonu’da polis ekipleri, sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanması nedeniyle şehrin farklı noktalarında denetimlerini sürdürüyor. Bu kapsamda sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan sürücüler ile yolculara, polis ekipleri tarafından şeker ve tatlı ikramında bulunuldu. Daday ilçesinde de Ramazan Bayramı’nda polis ekiplerinin denetimleri sürüyor. Güneş altında kontrol noktalarında denetimlerini sürdüren polis ekipleri, Daday’da ilçe merkezinde güvenlik amacıyla kurulan kontrol noktalarında ehliyet ve ruhsat kontrolünün ardından izin belgesi sorgulaması yaptı. Daha sonra şoför ve yolcuların bayramlarını kutlayan görevli polisler, kolonya ve şeker ikramında bulundu. Durdurulan araç içerisindeki yolcu ve şoförler de polislerin bayramını kutlarken, bazı yolcular da polislere hayır duasında bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanyondan düştüğü tahmin edilen işçi için ekipler seferber oldu
Kanyondan düştüğü tahmin edilen işçi için ekipler seferber oldu
Ereğli’nin kurtuluşunun 101. yılı kutlanacak
Ereğli’nin kurtuluşunun 101. yılı kutlanacak