Jandarma kom uyuşturucu silah operasyonu

Bartın'da İl jandarma komutanlığı kom, uyuşturucu silah operasyonu

Jandarma kom uyuşturucu silah operasyonu
Jandarma kom uyuşturucu silah operasyonu Mustafa Kurt

 

Bartın Cumhuriyet Başsavcılığının talimatlarıyla, Bartın İl Jandarma Komutanlığınca bölgemizde uyuşturucu madde imal ve ticaretini yapanların deşifre edilmesine yönelik yürütülen çalışmalar neticesinde, Bartın ili Kurucaşile ilçesi Başköy Köyü nüfusuna kayıtlı M. Ö. 49  isimli şahsın elinde uyuşturucu madde bulundurduğu, satışını yaptığı ve kısa sürede elden çıkaracağına dair istihbari bilgiler elde edilmesi üzerine operasyon yapıldı.

Bartın İl Jandarma Komutanlığı istihbarat, KOM ve Kurucaşile İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince Bomba Arama ile Narkotik Köpek unsurlarının MİKA ve CESUR isimli dedektör köpeklerinin desteğinde yapılan operasyon sonucunda, satışa hazır kavanozlar ve özel hazırlanmış küçük paketler içinde (300) Gram Kubar Esrarla birlikte M.Ö. suçüstü yakalandı

2 Av Tüfeği ve yüzlerce av tüfeği fişeği ve boş kartuş, kartuş doldurma aparat ve tapalarıyla bol miktarda saçma, 1 Av tüfeği namlusu ve Uzun Namlulu Silah Dürbünü,30 Adet 9 mm tabanca fişeği,10 Adet yasadışı kapsamda Kama ve Bıçak ele geçirildi. Gözaltına alınan M.Ö., Jandarmadaki işlemlerinin tamamlanmasının ardından sevk edildiği Amasra adli makamlarınca tutuklanarak Bartın Cezaevine teslim edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 otomobil kafa kafaya çarpıştı: 4 yaralı
2 otomobil kafa kafaya çarpıştı: 4 yaralı
Oğlunu keserek ağır yaralayan babanın kan donduran ifadeleri ortaya çıktı
Oğlunu keserek ağır yaralayan babanın kan donduran ifadeleri ortaya çıktı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop